Fotowoltaika dla firm | Obniż rachunki i zaoszczędź nawet 70% | SunCrew

obniż koszty prowadzonej działalności

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm jest coraz częściej i chętniej wybieranym sposobem na obniżenie rachunków za energię, której w przypadku przedsiębiorstw z wielu branż zużywa się bardzo. Instalacja fotowoltaiczna pozwala także na uniknięcie ciągłych podwyżek cen prądu, które mogą postawić pod znakiem zapytania opłacalność działania każdego biznesu. Fotowoltaika dla firm pozwala uniknąć tych niebezpieczeństw, uniezależnić się od dostawców prądu, zredukować stałe wydatki na nią oraz korzystać z odnawialnych, przyjaznych naszej planecie źródeł energii.

Czy fotowoltaika dla firm się opłaca?

Fotowoltaika dla firm ma na celu zarówno obniżenie kosztów codziennie zużywanej energii, jak i uniezależnienia się od dostawców prądu. Szacuje się, że dobrze zaprojektowana i dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa instalacja fotowoltaiczna może zagwarantować oszczędności na poziomie nawet 60% za 1MWh. To jednak nie wszystko: wytwarzając samodzielnie energię ze słońca, unikamy niebezpieczeństwa ograniczenia jej poboru z sieci. W okresie podwyższonego zapotrzebowania na prąd, na przykład latem, na odbiorców komercyjnych zostają nałożone limity korzystania z niego, co przekłada się na realne straty. Fotowoltaika dla firm rozwiązuje obydwa te problemy – obniżając koszty i gwarantując stały dopływ prądu dla Twojego biznesu.

Farmy fotowoltaiczne dla firm

Fotowoltaika dla firm to także farmy fotowoltaiczne, czyli instalacje naziemne, będące niezwykle efektywnym sposobem na zapewnienie lokalnego bezpieczeństwa energetycznego. Farmy fotowoltaiczne dla firm to instalacje o mocy od kilkudziesięciu kilowatów do kilku megawatów, przeznaczone dla odbiorców instytucjonalnych w celu produkcji i dystrybucji energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej. Warto dodać, iż ich dużą zaletą jest również duża przewidywalność odbywającej się w ich ramach produkcji. Farmy fotowoltaiczne dla firm są niezależne od ilości dni słonecznych w roku, gdyż wykorzystują zjawisko światła rozproszonego.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

W biznesie liczy się pewność i bezpieczeństwo. Zagwarantuje Ci je podpisana na początku współpracy umowa.

Przygotujemy dla Ciebie najbardziej dogodną ofertę finansowania instalacji. Tak, aby Twój zysk był jak najwyższy.

Zanim zrealizujemy inwestycję, nasi eksperci przeprowadzą wizję lokalną, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Przed montażem dostaniesz od nas projekt instalacji – zobaczysz jak będzie wyglądała całość inwestycji.

Nasi certyfikowani instalatorzy zamontują Twoją instalację fotowoltaiczną nawet w jeden dzień. Na montaż umówimy się
z wyprzedzeniem, w dogodnym dla Ciebie terminie. Rozliczenie następuje po odbiorze instalacji.

Teraz możesz cieszyć się już z zysków jakie przynosi darmowy prąd ze słońca. Zyskasz na nim Ty i Twój biznes.

INSTALACJIA FOTOWOLTAICZNA OZNACZA

01

Niskie koszty wykorzystywanej energii elektrycznej.

02

Niezależność od publicznych dostawców prądu.

03

Bezpieczeństwo
oraz komfort użytkowania.

04

Odsprzedaż nadprodukowanej ilości prądu do sieci publicznej.

05

Podniesienie wartości firmy oraz nieruchomości.

DANE SPÓŁKI

 

Rypin, 87-500

ul. Jana Kilińskiego 12

NIP 892 148 60 59

KONTAKT

 

biuro@suncrew.pl

791 712 298