Skip to main content

O nas

SUN CREW dla domu, biznesu, rolnictwa

Inteligente systemy energetyczne

Nasze instalacje realizujemy od A do Z. Umów się na bezpłatny audyt.

SUN CREW

5 lat doświadczenia

Nasza firma powstała w 2019 roku na bazie 5 lat doświadczeń w branży fotowoltaicznej.

Od samego poczatku naszą filozofią nie była sprzedaż fotowoltaiki, a doradztwo i jej profesjonalny montaż.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie jakością naszych usług, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy firmę, która kompleksowo dostarcza usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w montażu paneli słonecznych, nie tylko w Polsce, ale i za granicami kraju, nasza działalność zaczęła się rozszerzać o kolejne województwa.

Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie) to miejscowość, w której mieści się centrala naszej firmy i własny magazyn o powierzchni 600 m2. Bardzo szybko powołaliśmy kolejne oddziały: Opole, Wałbrzych, Żuromin, Toruń i Mrągowo, aby jeszcze lepiej obsługiwać rosnące grono naszch Klientów.

Warto zaznaczyć, że najwyższą jakość usług realizujemy dzięki własnym ekipom monterskim. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dlatego nasze gwarancje na montaż, są wiarygodne i wynoszą nawet 15lat! Dodatkowo świadczymy usługi pogwarancyjne jak przeglądy instalacji i mycie paneli fotowoltaicznych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne projektujemy w oparciu o najlepsze i sprawdzone produkty. Inwertery (falowniki) takich marek jak SolarEdge, Huawei czy Growatt. Panele słoneczne: Longi Solar, Jinko Solar, Risen Energy, Exe Solar, Ja Solar, PhonoSolar czy też Exiom w technologii MWT. Korzystamy z zabezpieczeń Dehn, Jean Mueller, Phoenix oraz optymizerów Tigo oraz SolarEdge.

W portfolio Sun Crew znajdą Państwo również magazyny energii (akumulatory) oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

W roku 2020 zagościły w naszej ofercie pompy ciepła oraz klimatyzacje. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Mitsubishi Electric, gdyż uważamy, że jakość instalowanych przez nas produktów powinna być zawsze na pierwszym miejscu.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dla klientów indywidulanych, gospodarstw rolniczych, przedsiębiorstw i instytucji.

Jeśli szukacie Państwo firmy z polskim kapitałem, która zapewni Wam profesjonalny montaż, za rozsądną cenę, to serdecznie zapraszamy do wyboru naszych usług. Dodatkowo firmy chcące nawiązać z nami współpracę w zakresie odnawialnych źródeł energii zapraszamy również do kontaktu.

Zespół Sun Crew

Inteligentne Systemy Energetyczne

1000
Liczba instalacji
9900
Łącznie kWp

Jak działamy

01 etap

Bezpłatny audyt i projekt

Podczas pierwszego, niezbowiązującego spotkania ustaliamy Państwa potrzeby energetyczne, sprawdzimy możliwości lokalizacyjne, przygotujemy kalkulację i projekt.

02 etap

Formalności

Na tym etapie zajmiemy się w Państwa imieniu niezbędnymi formalnościami, a także pomożemy uzyskać preferencyjne finansowanie oraz dotacje (program "Mój Prąd").

03 etap

Instalacja i podłączenie

To nasz ulubiony etap. Nasze własne ekipy montażowe z największą pasją i dokładności zrealizują zaprojektowaną instalację. Zadbamy także o jak najszybsze podłączenie instalacji do sieci.